Statistiko
Αρχική Κουπόνι Αποτελέσματα Live Scores Βαθμολογίες Σερί Προιστορια Under Over Ισοπαλιες Goal NoGoal Helpbet

Προιστορία για στοίχημα

Προιστορια των αντιπαλων
Γηπεδουχος Vs Φιλοξενουμενη
Η προιστορια των ομαδων στην εδρα της γηπεδουχου
Τα BestOf της προιστοριας
Τα καλυτερα για νικες,ισοπαλιες,under,over,goal,nogoal
Προιστορικό πανόραμα
Τα αποτελεσματα των ομαδων ανα σεζον εντος-εκτος
Παράδοση σε ισοπαλίες
Τα ζευγαρια που εχουν παραδοση στις ισοπαλιες
Προιστορία Under-Over
Προιστορια των ομαδων στα Under και στα Over
Προιστορία Goal-Nogoal
Προιστορια των ομαδων στα Goal και στα Nogoal

Αγώνες με παράδοση υπέρ της γηπεδούχου στην έδρα της

Κωδ.Διορ.Αγώνες1-Χ-2ΠοσοστόΠροιστορία
1732ΚΥΠΚΑΠΟΕΛ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ9-0-0100.0 %111111111
1743ΑΓΓΤΝΤΕΡΜΠΙ-ΛΙΝΤΣ9-2-269.2 %X21X111111121

Αγώνες με παράδοση υπέρ της φιλοξενούμενης εκτός έδρας

Κωδ.Διορ.Αγώνες1-Χ-2ΠοσοστόΠροιστορία
1720ΚΥΠΚΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ0-1-583.3 %X22222
1739ΙΣΠ1ΛΕΓΚΑΝΕΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ0-1-375.0 %X222
2672ΑΓΓ1ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ-Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ2-0-466.7 %112222

Υπάρχει παράδοση υπέρ της τωρινής γηπεδούχου ανεξαρτήτως έδρας

Κωδ.Διορ.Αγώνες1-Χ-2ΠοσοστόΠροιστορία
1732ΚΥΠΚΑΠΟΕΛ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ16-1-284.2 %211212111112211X212
1738ΝΑΦ1ΜΑΜΕΛΟΝΤΙ ΣΑΝΤ.-ΦΡΙ ΣΤΕΪΤ ΣΤΑΡΣ8-0-0100.0 %12212122
2568CHLΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ-ΡΟΜΑ3-0-175.0 %1121
1742ΑΓΓΤΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ-ΦΟΥΛΑΜ4-0-266.7 %222222
1781ΙΝΔ1ΜΟΥΜΠΑΪ ΣΙΤΙ-ΝΟΡΘΙΣΤ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ4-0-180.0 %11122

Υπάρχει παράδοση υπέρ της τωρινής φιλοξενούμενης ανεξαρτήτως έδρας

Κωδ.Διορ.Αγώνες1-Χ-2ΠοσοστόΠροιστορία
1739ΙΣΠ1ΛΕΓΚΑΝΕΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ1-1-466.7 %X21222
2361ΑΙΓΠΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΑΛ ΣΑΚΑΝΤΑΡΙ-ΕΝΠΙ ΚΛΑΜΠ1-1-466.7 %11X211
1793ΑΡΓ3ΚΟΥΜΟΥΝΙΚΑΣΙΟΝΕΣ-ΝΤΕΠ.ΕΣΠΑΝΙΟΛ0-1-375.0 %11X1
2351ΒΡΑΚΒΙΛΑ ΝΟΒΑ-ΤΖΟΪΝΒΙΛ1-0-375.0 %1211
2350ΒΡΑΚΣΑΜΠΑΪΟ ΚΟΡΡΕΑ-ΠΑΡΑΝΑ0-2-466.7 %2X1X21

Προιστορία για όλους τους αγώνες

Κωδ.Διορ.Αγώνες 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
1517ΙΝΔ1ΔΕΛΧΙ ΝΤΙΝΑΜΟΣ-ΜΟΥΜΠΑΪ ΣΙΤΙ-----------------
1605UEFΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ U19-ΒΑΣΙΛΕΙΑ U19-----------------
1606UEFΤΣΕΛΣΙ U19-ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ U19-----------------
1624ΟΥΓΚΟΥΙΠΕΣΤ-ΠΑΞΙ--------3-22-30-20-61-21-20-0
1-1
1-0
1-1
0-0
1652ΑΓΙΣΛΙΣΤΟΝ-ΜΑΡΓΚΕΪΤ-----------------
1655ΑΓΝΒΣΠΕΝΙΜΟΡ ΤΑΟΥΝ-ΤΕΛΦΟΡΝΤ-----------------
1657ΑΓΝΝΚΟΝΚΟΡΝΤ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ-ΙΣΤ ΘΑΡΟΚ ΓΙΟΥΝ.-----------------
1660ΑΒΠΛΓΟΥΙΤΜΠΙ-ΓΚΡΑΝΤΧΑΜ ΤΑΟΥΝ-----------------
1683ACLΜΠΙΡΙΡΑΜ ΓΙΟΥΝ.-ΓΙΕΓΙΟΥ ΓΙΟΥΝ.-----------------
1684ACLΣΑΝΓΚΑΗ ΣΕΝΧΟΥΑ-ΣΙΔΝΕΪ-----------------
1685UEFΤΟΤΕΝΑΜ U19-ΜΟΝΑΚΟ U19-----------------
1687ΤΟΥ2ΝΤΕΝΙΖΛΙΣΠΟΡ-ΟΥΜΡΑΝΙΕΣΠΟΡ-----------------
1688ΤΟΥ2ΕΣΚΙΣΕΧΙΡΣΠΟΡ-ΓΚΑΖΙΑΝΤΕΠ ΜΠΝ. ΣΠΟΡ-----------------
1689UEFΠΟΡΤΟ U19-ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ U19-----------------
1690ITA4ΦΟΡΛΙ-ΣΑΣΟ ΜΑΡΚΟΝΙ-----------------
1691ITA4ΙΜΟΛΕΖΕ-ΜΟΝΤΕΒΑΡΤΣΙ-----------------
1692ITA4ΛΕΝΤΙΤΖΙΟΝΕ-ΚΟΡΕΓΚΕΣΕ-----------------
1693ITA4ΜΕΖΟΛΑΡΑ-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΤΡΕΣΤΙΝΑ-----------------
1694ITA4ΣΑΜΑΟΥΡΕΖΕ-ΦΙΟΡΕΝΖΟΥΟΛΑ-----------------
1695ITA4ΣΑΝΤΖΟΒΑΝΙΒΑΛΝΤΑΡΝΟ-ΠΙΑΝΕΣΕ-----------------
1696ITA4ΤΟΥΤΟΚΟΥΟΪΟ-ΡΟΜΑΝΙΑ-----------------
1697ITA4ΚΟΛΛΙΓΚΙΑΝΑ-ΣΑΝΣΕΠΟΛΚΡΟ-----------------
1698ITA4ΒΙΓΚΟΡ ΚΑΡΠΑΝΕΤΟ-ΡΙΜΙΝΙ-----------------
1699ITA4ΒΙΛΑΜΠΙΑΤΖΙΟ-ΚΑΣΤΕΛΒΕΤΡΟ-----------------
1700ΙΤΑ4ΚΑΣΑΛΕ-ΚΑΡΑΤΕΖΕ-----------------
1701ΙΤΑ4ΜΠΟΡΓΚΑΡΟ-ΒΑΡΕΖΙΝΑ-----------------
1703ΙΤΑ4ASD ΟΛΤΡΕΠΟΒΟΓΚΕΡΑ-ΜΠΡΑ-----------------
1704ΙΤΑ4ΜΠΟΡΓΚΟΣΕΣΙΑ-ΑΡΚΟΝΑΤΕΖΕ-----------------
1705ΙΤΑ4ΚΑΛΤΣΙΟ ΛΕΚΚΟ 1912-ΣΚΑΝΤΖΟΡΟΣΚΙΑΤΕ-----------------
1707ΙΤΑ4ΤΣΙΕΡΙ-ΚΟΜΟ-----------------
1708ΙΤΑ4ΣΙΛΙΒΕΡΓΙΕ ΜΑΤΖΑΝΟ-ΠΕΡΓΚΟΛΕΤΕΣΕ-----------------
1709ΙΤΑ4ΚΡΕΜΑ 1908-ΠΟΝΤΕ ΣΑΝ ΠΙΕΤΡΟ-----------------
1710ΙΤΑ4ΝΤΑΦΡΟ ΜΠΑΟΡΙΟ-ΜΠΟΥΣΤΕΖΕ ΜΙΛΑΝΟ-----------------
1711ΙΤΑ4ΠΑΒΙΑ-ΚΑΡΟΝΕΖΕ-----------------
1712ΙΤΑ4ΠΡΟ ΠΑΤΡΙΑ-ΒΙΡΤΟΥΣ ΜΠΕΡΓΚΑΜΟ-----------------
1713ΙΤΑ4ΡΕΤΖΑΤΟ-ΤΣΙΣΕΡΑΝΟ-----------------
1714ΙΤΑ4ΙΝΒΕΡΟΥΝΟ-ΟΛΓΚΙΝΑΤΕΣΕ-----------------
1715ΙΤΑ4ΛΕΒΙΚΟ ΤΕΡΜΕ-ΤΡΕΝΤΟ ΚΑΛΤΣΙΟ-----------------
1716ΙΤΑ4ΣΕΡΕΝΙΟ-ΝΤΕΡΤΟΝΑ-----------------
1717ΙΤΑ4ΓΚΡΟΥΜΕΛΕΖΕ-ΚΑΡΑΒΑΤΖΙΟ-----------------
1718ΙΤΑ4ΒΑΡΕΖΕ-ΓΚΟΤΣΑΝΟ-----------------
1719ΙΝΔ1ΓΚΟΑ-ΔΕΛΧΙ ΝΤΙΝΑΜΟΣ-----------------
1720ΚΥΠΚΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-----------1-10-60-10-12-31-2
1721ΚΥΠΚΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ-ΠΑΕΕΚ-----------------
1722ΚΥΠΚΠΑΦΟΣ FC-ΕΝ. Ν. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ-----1-0-0-22-00-1-0-1--3-3--
1723ΟΥΓΚΓΚΙΟΡ-ΜΠΑΛΑΜΖΟΥΒΑΡΟΣ-----------------
1724UEFΛΙΒΕΡΠΟΥΛ U19-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ. U19-----------------
1725ΜΠΠΛΑΛ ΧΙΝΤ-ΑΛ-ΡΙΦΑ-----------------
1726ΜΠΠΛΑΛ ΜΟΥΧΑΡΑΚ SQ-ΑΛ ΝΑΖΜΑ ΜΑΝΑΜΑ-----------------
1727ΜΠΠΛΜΑΛΚΙΓΙΑ ΚΛΑΜΠ-ΜΑΝΑΜΑ ΚΛΑΜΠ-----------------
1728ΚΥΠ1ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ-----------------
1729ΤΟΥ2ΕΛΑΖΙΓΚΣΠΟΡ-ΓΚΙΡΕΣΟΥΝΣΠΟΡ-----------------
1730ΤΟΥ2ΙΣΤΑΝΜΠΟΥΛΣΠΟΡ-ΜΑΝΙΣΑΣΠΟΡ-----------------
1731ΚΟΚΝΤΕ ΠΟΠΑΓΙΑΝ-ΟΡΣΟΜΑΡΣΟ-----------------
1732ΚΥΠΚΑΠΟΕΛ-ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ--------1-01-02-0-3-01-0
3-0
2-03-02-1
1733EULΤΣΣΚΑ ΜΟΣΧΑΣ-ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ-----------------
1734ΟΥΓΚΣΙΟΦΟΚ-ΧΟΝΒΕΝΤ-----------------
1735UEFΜΠΑΓΕΡΝ U19-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ U19-----------------
1737ΓΕΡ2ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ-ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ-----------------
1738ΝΑΦ1ΜΑΜΕΛΟΝΤΙ ΣΑΝΤ.-ΦΡΙ ΣΤΕΪΤ ΣΤΑΡΣ-----------------
1739ΙΣΠ1ΛΕΓΚΑΝΕΣ-ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ---------------2-4-
1740ΙΣΛΛΦΙΟΛΝΙΡ-ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ ΟΛΑΦΣΒΙΚ---------------5-11-1
1741ΚΟΚΜΠΟΚΟΤΑ-ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΚΟΥΙΝΤΙΟ-----------------
1742ΑΓΓΤΜΠΡΙΣΤΟΛ ΣΙΤΙ-ΦΟΥΛΑΜ--------------1-40-2-
1743ΑΓΓΤΝΤΕΡΜΠΙ-ΛΙΝΤΣ0-1--2-00-02-0---2-11-03-13-12-01-21-0-
1744ΑΓΓΤΙΠΣΟΥΙΤΣ-ΚΑΡΝΤΙΦ--1-13-11-03-11-11-22-02-03-01-2-3-10-01-1-
1745ΑΓΓΤΓΟΥΛΒΣ-ΝΟΡΓΟΥΙΤΣ0-0
1-0
1-0--2-02-22-03-3--2-2--1-0-1-2-
1746ΑΓΙΣΦΟΛΚΣΤΟΟΥΝ ΙΝΒΙΚΤΑ-ΜΠΙΛΕΡΙΚΑΪ-----------------
1749ΚΡΙΚΣΑΝΤΟΣ ΝΓ.-ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ-----------------
1750ΕΛΣ1ΑΛΙΑΝΖΑ-ΣΑΝΤΑ ΤΕΚΛΑ-----------------
1751ΕΛΣ1ΑΓΚΟΥΙΛΑ-AOYNTAZ-----------------
1752ΕΛΣ1ΜΟΥΝΙΣΙΠΑΛ ΛΙΜΕΝΟ-ΤΣΑΛΑΤΕΝΑΝΓΚΟ-----------------
1753ΕΛΣ1ΙΣΙΝΤΡΟ ΜΕΤΑΠΑΝ-ΠΑΣΑΚΟΥΙΝΑ-----------------
1754ΕΛΣ1ΦΙΡΠΟ-ΝΤΡΑΓΚΟΝ-----------------
1755ΕΛΣ1ΣΟΝΣΟΝΑΤΕ-ΦΑΣ-----------------
1756ΜΕΚΜΙΝΕΡΟΣ ΝΤΕ ΖΑΚΑΤΕΚΑΣ-ΤΟΛΟΥΚΑ-----------------
1757CPSAΛΑΝΟΥΣ-ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΚΡΙΣΤΑΛ-----------------
1758ΒΡΑΚΑΤΛ. ΠΑΡΑΝΑΕΝΣΕ-ΤΟΥΜΠΑΡΑΟ-----------------
1759ΒΡΑΚΛΟΝΤΡΙΝΑ-ΣΕΑΡΑ---------------1-13-2
1760ΒΡΑΚΡΕΜΟ-ΙΝΤΕΡΝΑΣΙΟΝΑΛ-----------------
1761ΒΡΑΚΜΠΡΑΓΚΑΝΤΙΝΟ-ΑΛΤΟΣ-----------------
1762ΒΡΑΚΚΡΙΣΙΟΥΜΑ-ΣΙΑΝΟΡΤΕ-----------------
1763ΒΡΑΚΦΙΓΚΕΪΡΕΝΣΕ-ΟΕΣΤΕ------------3-0---0-0
1764ΒΡΑΚΓΚΟΪΑΣ-ΜΠΟΑ-----------2-0----4-1
1765ΑΡΓ3ΝΤΕΦΕΝΣ. ΝΤΕ ΜΠΕΛΓΚΡΑΝΟ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΑΓΕΡΕΣ-----------------
1766ΒΡΑΚΚΟΥΙΑΜΠΑ-ΑΠΑΡΕΣΙΝΤΕΝΣΕ-----------------
1767ΒΡΑΚΜΠΟΤΑΦΟΓΚΟ ΠΑΡΑΪΜΠΑ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΙΝΕΪΡΟ-----------------
1768ΒΡΑΚΠΟΝΤΕ ΠΡΕΤΑ-ΙΝΤΕΡ ΝΤΕ ΛΙΜΕΪΡΑ-----------------
1769CLAΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΟΝΤΕΒΙΔΕΟ-ΜΠΑΝΦΙΛΝΤ-----------------
1770CLAXΟΡΧΕ ΒΙΛΣΤΕΡΜΑΝ-ΒΑΣΚΟ ΝΤΑ ΓΚΑΜΑ-----------------
1771ΚΟΚΒΑΛΛΕΝΤΟΥΠΑΡ-ΡΕΑΛ ΚΑΡΤΑΓΕΝΑ-----------------
1772RSAΓΚΡΕΜΙΟ-ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ-----------------
1773CLCΝΤΕΠΟΡΤΙΒΟ ΣΑΠΡΙΣΑ-ΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ-----------------
1774CLCΤΑΟΥΡΟ-ΝΤΑΛΑΣ-----------------
1775ΜΕΚΤΑΜΠΙΚΟ ΜΑΔΕΡΟ-ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ-----------------
1776ΜΕΚΠΟΥΜΑΣ-ΛΟΜΠΟΣ----------------2-0
1777CLCΜΟΤΑΓΚΟΥΑ-ΤΙΧΟΥΑΝΑ-----------------
1778ΜΕΚΠΑΤΣΟΥΚΑ-ΚΛΑΜΠ ΣΕΛΑΓΙΑ-----------------
1780ΤΟΥ2ΜΠΟΛΟΥΣΠΟΡ-ΕΡΖΟΥΡΟΥΜ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΣΕ-----------------
1781ΙΝΔ1ΜΟΥΜΠΑΪ ΣΙΤΙ-ΝΟΡΘΙΣΤ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ-----------------
1782EULΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΜΟΣΧΑΣ-ΝΙΣ-----------------
1783ΤΟΥ2ΑΝΤΑΝΑΣΠΟΡ-ΑΔΑΝΑ ΝΤΕΜΙΡΣΠΟΡ-----------------
1784EULΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ-----------------
1785EULΒΙΓΙΑΡΕΑΛ-ΛΥΩΝ-----------------
1786EULΖΕΝΙΤ-ΣΕΛΤΙΚ-----------------
1787EULΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ-ΠΑΡΤΙΖΑΝ-----------------
1788EULΛΑΤΣΙΟ-ΦΚ ΣΤΕΑΟΥΑ-----------------
1789EULΛΕΙΨΙΑ-ΝΑΠΟΛΙ-----------------
1790EULΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ-ΑΣΤΑΝΑ-----------------
1791ΚΟΚΤΙΓΚΡΕΣ FC-ΜΠΑΡΑΝΚΟΥΙΛΑ-----------------
1792ΚΟΚΦΟΡΤΑΛΕΖΑ-ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΠΕΡΕΪΡΑ-----------------
1793ΑΡΓ3ΚΟΥΜΟΥΝΙΚΑΣΙΟΝΕΣ-ΝΤΕΠ.ΕΣΠΑΝΙΟΛ-----------------
1794EULΜΙΛΑΝ-ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ-----------------
1795EULΑΡΣΕΝΑΛ-ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ-----------------
1796EULΑΤΑΛΑΝΤΑ-ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ-----------------
1797EULΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ-ΣΠΑΡΤΑΚ ΜΟΣΧΑΣ-----------------
1798EULΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΣΟΣΙΕΔΑΔ-----------------
1799EULΜΠΡΑΓΚΑ-ΜΑΡΣΕΪΓ-----------------
1800ΚΟΚΚΟΡΤΟΥΛΟΥΑ-ΡΕΑΛ ΣΑΝΤΑΝΤΕΡ-----------------
1801ΑΥΣΛΣΕΝΤΡΑΛ ΚΟΑΣΤ ΜΑΡΙΝΕΡΣ-ΟΥΕΛΙΝΓΚΤΟΝ ΦΟΙΝΙΞ-----------------
1803ΙΑΠ1ΤΟΣΟΥ-ΒΙΣΣΕΛ ΚΟΜΠΕ-----------------
1813ΒΟΥ1ΤΣΣΚΑ ΣΟΦΙΑΣ-ΤΣΕΡΝΟ Μ. ΒΑΡΝΑΣ-----------------
1816ΚΡΟ1ΙΝΤΕΡ ΖΑΠΡΕΖΙΤΣ-ΙΣΤΡΑ 1961-----------------
1817ΤΣΧ1ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ-ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ-----------------
1818ΠΟΛ1ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ-ΑΡΚΑ ΓΚΝΤΙΝΙΑ-----------------
1819ΤΟΥ1ΑΚΙΣΑΣΠΟΡ-ΚΟΝΙΑΣΠΟΡ-----------------
1820ΤΟΥ1ΓΑΛΑΤΑΣΑΡΑΪ-ΜΠΟΥΡΣΑΣΠΟΡ-----------------
1821ΑΥΣ2ΛΙΝΤΖ-ΛΙΕΦΕΡΙΝΓΚ-----------------
1822ΑΥΣ2ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΛΟΥΣΤΕΝΑΟΥ-ΝΟΪΣΤΑΝΤ-----------------
1823ΑΥΣ2ΡΙΝΤ-ΦΛΟΡΙΝΤΣΝΤΟΡΦΕΡ-----------------
1824ΑΥΣ2ΣΒΑΡΟΦΣΚΙ ΒΑΤΤΕΝΣ-ΚΑΠΦΕΝΜΠΕΡΓΚ-----------------
1825ΓΕΡ2ΜΠΙΛΕΦΕΛΝΤ-ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ-----------------
1826ΓΕΡ2ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤΟΡΦ-----------------
1827ΔΑΝ1ΧΟΡΣΕΝΣ-ΡΑΝΤΕΡΣ-----------------
1828ΓΕΡ3ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑΣ-ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ ΙΙ-----------------
1831ΡΟΥ1ΟΥΝΙΒ. ΚΡΑΪΟΒΑ-ΠΟΛΙ ΤΙΜΙΣΟΑΡΑ-----------------
1832ΓΑΛ2ΑΖΑΞΙΟ-ΣΟΣΟ-----------------
1833ΓΑΛ2ΧΑΒΡΗ-ΜΠΟΥΡΓΚ ΠΕΡΟΝΑΣ-----------------
1834ΓΑΛ2ΟΣΕΡ-ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ-----------------
1835ΓΑΛ2ΝΙΟΡ-ΝΙΜ-----------------
1836ΓΑΛ2ΣΑΤΟΡΟΥ-ΓΚΑΖΕΛΕΚ-----------------
1837ΓΑΛ2ΛΑΝΣ-ΚΛΕΡΜΟΝ-----------------
1838ΓΑΛ2ΡΕΜΣ-ΚΙΟΥΒΕΓΙ-----------------
1839ΓΑΛ2ΤΟΥΡ-ΟΡΛΕΑΝ-----------------
1849ΟΛΛ1ΓΚΡΟΝΙΝΓΚΕΝ-ΜΠΡΕΝΤΑ-----------------
1850ΟΛΛ2ΚΑΜΠΟΥΡ-ΕΜΕΝ-----------------
1851ΟΛΛ2ΝΤΕ ΓΚΡΑΑΦΣΑΠ-ΧΕΛΜΟΝΤ ΣΠΟΡ-----------------
1852ΟΛΛ2ΝΤΕΝ ΜΠΟΣ-ΒΑΛΒΑΪΚ-----------------
1853ΟΛΛ2ΦΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ-ΝΤΟΡΝΤΡΕΧΤ-----------------
1854ΟΛΛ2ΓΚΟΟΥ ΑΧΕΝΤ ΙΓΚΛΣ-ΟΣ-----------------
1855ΟΛΛ2ΜΑΑΣΤΡΙΧΤ-AΛΜΙΡΕ ΣΙΤΙ-----------------
1856ΟΛΛ2ΝΑΪΜΕΓΚΕΝ-ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΣΙΤΑΡΝΤ-----------------
1857ΟΛΛ2ΤΕΛΣΤΑΡ-ΦΟΛΕΝΤΑΜ-----------------
1859ΑΥΣ2ΧΑΡΤΜΠΕΡΓΚ-ΒΑΚΕΡ ΙΝΣΜΠΟΥΡΓΚ-----------------
1860ΒΕΛ1ΓΚΕΝΚ-ΑΝΤΒΕΡΠ-----------------
1861ΓΕΡ1ΜΑΪΝΤΖ-ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ-----------------
1862ΠΟΛ1ΓΙΑΓΚΕΛΟΝΙΑ-ΛΕΧΙΑ ΓΚΝΤΑΝΣΚ-----------------
1863ΣΚΩΤΛΙΒΙΝΓΚΣΤΟΝ-ΝΤΑΝΤΙ ΓΙΟΥΝ.-----------------
1865ΓΑΛ1ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ-ΜΟΝΠΕΛΙΕ-----------------
1867ΙΣΠ1ΛΑ ΚΟΡΟΥΝΙΑ-ΕΣΠΑΝΙΟΛ-----------------
1868ΙΣΠ2ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΧΙΧΟΝ-ΟΣΑΣΟΥΝΑ-----------------
1869ΠΟΡΤΡΙΟ ΑΒΕ-ΑΒΕΣ-----------------
1870ΙΡΛΠΜΠΡΕΪ-ΣΕΝΤ ΠΑΤΡΙΚΣ-----------------
1871ΙΡΛΠΚΟΡΚ ΣΙΤΙ-ΓΟΥΟΤΕΡΦΟΡΝΤ-----------------
1873ΙΡΛΠΣΛΙΓΚΟ ΡΟΒΕΡΣ-ΝΤΕΡΙ-----------------
1874ΙΡΛΠΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ-ΝΤΑΝΤΑΛΚ-----------------
1878ΜΕΞΠΟΥΕΜΠΛΑ-ΝΕΚΑΞΑ-----------------
1879ΜΕΞΑΤΛΑΣ-ΜΟΝΤΕΡΕΪ-----------------
1880ΙΑΠ1ΤΟΚΥΟ-ΟΥΡΑΒΑ-----------------
1881ΙΑΠ1ΧΙΡΟΣΙΜΑ-ΣΑΠΟΡΟ-----------------
1882ΙΑΠ1ΓΚΑΜΠΑ ΟΣΑΚΑ-ΝΑΓΚΟΓΙΑ-----------------
1883ΑΥΣΛΜΠΡΙΣΜΠΕΪΝ ΡΟΑΡ-ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ ΤΖΕΤΣ-----------------
1884ΙΑΠ1ΣΟΝΑΝ ΜΠΕΛΜΑΡΕ-Β-ΒΑΡΕΝ ΝΑΓΚΑΣΑΚΙ-----------------
1885ΑΥΣΛΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΒΙΚΤΟΡΙ-ΑΔΕΛΑΪΔΑ Γ.-----------------
1886ΑΥΣΛΠΕΡΘ ΓΚΛΟΡΙ-ΜΕΛΜΠΟΥΡΝ ΣΙΤΙ-----------------
1887ΒΟΥ1ΝΤΟΥΝΑΦ ΡΟΥΣΕ-ΒΕΡΕΓΙΑ-----------------
1888ΠΟΡ2ΦΑΜΑΛΙΚΑΟ-ΚΟΒΙΛΙΑ-----------------
1889ΓΕΡ2ΟΥΝΙΟΝ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ-ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ-----------------
1890ΓΕΡ2ΑΟΥΕ-ΚΑΪΖΕΡΣΛΑΟΥΤΕΡΝ-----------------
1891ΓΕΡ2ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΙΝΓΚΟΛΣΤΑΝΤ-----------------
1892ΓΕΡ2ΓΚΡΟΪΤΕΡ ΦΙΡΤ-ΜΠΡΑΟΥΝΣΒΑΪΓΚ-----------------
1895ΙΣΠ1ΘΕΛΤΑ-ΕΪΜΠΑΡ-----------------
1899ΑΓΓΠΛΕΣΤΕΡ-ΣΤΟΟΥΚ-----------------
1901ΣΚΩΠΚΙΛΜΑΡΝΟΚ-ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ-----------------
1902ΒΟΥ1ΜΠΕΡΟΕ-ΕΤΑΡ 1924 ΒΕΛΙΚΟ ΤΑΡΝΟΒΟ-----------------
1903ΓΕΡ3ΣΒΙΚΑΟΥ-ΠΡ. ΜΟΥΝΣΤΕΡ-----------------
1904ΓΕΡ3ΧΑΝΣΑ ΡΟΣΤΟΚ-ΜΑΓΔΕΜΒΟΥΡΓΟ-----------------
1905ΓΕΡ3ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ-ΚΙΚΕΡΣ ΒΟΥΡΖ.-----------------
1906ΓΕΡ3ΟΥΝΤΕΡΧΑΚΙΝΓΚ-ΣΠΟΡΤΦΡΟΥΝΤΕ ΛΟΤΤΕ-----------------
1907ΓΕΡ3ΒΕΧΕΝ-ΧΑΛΕΣΚΕΡ-----------------
1908ΓΕΡ3ΟΣΝΑΜΠΡΙΚ-ΣΟΝΕΝΧΟΦ-----------------
1909ΓΕΡ3ΑΑΛΕΝ-ΜΕΠΠΕΝ-----------------
1910ΕΛΛ1ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-----------------
1912ΤΟΥ1ΚΑΪΣΕΡΙΣΠΟΡ-ΚΑΣΙΜΠΑΣΑ-----------------
1917ΚΡΟ1ΛΟΚΟΜ. ΖΑΓΚΡΕΜΠ-ΟΣΙΓΙΕΚ-----------------
1919ΤΣΧ1ΜΠΡΝΟ-ΣΙΓΚΜΑ ΟΛΟΜΟΥΤΣ-----------------
1920ΤΣΧ1ΣΛΟΒΑΝ ΛΙΜΠΕΡΕΤΣ- ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ-----------------
1921ΓΑΛ2ΠΑΡΙ-ΜΠΡΕΣΤ-----------------
1932ΓΕΡ1ΜΠΑΓΕΡΝ-ΧΕΡΤΑ-----------------
1933ΓΕΡ1ΑΝΝΟΒΕΡΟ-ΓΚΛΑΝΤΜΠΑΧ-----------------
1934ΓΕΡ1ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ-ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ-----------------
1935ΓΕΡ1ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ-ΑΪΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥΡΤΗΣ-----------------
1937ΠΟΛ1ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ-ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ -----------------
1938ΑΥΣ1ΤΡΕΝΚΒΑΛΝΤΕΡ ΑΝΤ.-ΑΟΥΣΤΡΙΑ ΒΙΕΝΝΗΣ-----------------
1939ΔΑΝ1ΛΙΝΓΚΜΠΙ-ΑΑΡΧΟΥΣ-----------------
1941ΑΓΝΛΦΙΛΝΤΕ-ΝΤΟΒΕΡ ΑΘΛΕΤΙΚ-----------------
1943ΑΓΝΛΝΤΑΓΚΕΝΑΜ & ΡΕΝΤ-ΤΣΕΣΤΕΡ-----------------
1944ΑΓΝΛΙΣΤΛΙΧ-ΧΑΛΙΦΑΞ-----------------
1946ΑΓΝΛΧΑΡΤΛΠΟΥΛ-ΕΜΠΣΦΛΙΤ ΓΙΟΥΝ.-----------------
1947ΑΓΝΛΜΑΚΛΣΦΙΛΝΤ-ΜΕΪΝΤΕΝΧΕΝΤ ΓΙΟΥΝ.-----------------
1948ΑΓΝΛΜΕΪΝΤΣΤΟΟΥΝ ΓΙΟΥΝ.-ΤΡΑΝΜΙΡ-----------------
1949ΑΓΝΛΣΑΤΟΝ ΓΙΟΥΝ.-ΓΚΙΣΕΛΙ-----------------
1950ΑΓΝΛΓΟΥΟΚΙΝΓΚ-ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ-----------------
1951ΑΓΝΛΡΕΞΑΜ-ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ-----------------
1952ΑΓΓ1ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ-ΣΚΑΝΘΟΡΠ-----------------
1953ΑΓΓ1ΤΣΑΡΛΤΟΝ-ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ-----------------
1954ΑΓΓ1ΜΠΕΡΙ-ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ-----------------
1955ΑΓΓ1ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ-Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ-----------------
1956ΑΓΓ1ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ-ΟΞΦΟΡΝΤ-----------------
1957ΑΓΓ1ΟΛΝΤΑΜ-ΣΑΟΥΘΕΝΤ-----------------
1958ΑΓΓ1ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ-ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ-----------------
1959ΑΓΓ1ΠΛΙΜΟΥΘ-ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ-----------------
1960ΑΓΓ1ΠΟΡΤΣΜΟΥΘ-ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ-----------------
1961ΑΓΓ1ΡΟΔΕΡΑΜ-ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ-----------------
1962ΑΓΓ1ΓΟΥΟΛΣΟΛ-ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ-----------------
1963ΑΓΓ1ΓΟΥΙΓΚΑΝ-ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ-----------------
1964ΑΓΓ2ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ-ΚΕΜΠΡΙΤΖ-----------------
1965ΑΓΓ2ΤΣΕΣΤΕΡΦΙΛΝΤ-ΣΟΥΙΝΤΟΝ-----------------
1966ΑΓΓ2ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ-ΜΠΑΡΝΕΤ-----------------
1967ΑΓΓ2ΦΟΡΕΣΤ ΓΚΡΙΝ-ΚΡΟΟΥΛΙ-----------------
1968ΑΓΓ2ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ-ΕΞΕΤΕΡ-----------------
1969ΑΓΓ2ΛΙΝΚΟΛΝ-ΚΡΟΥ-----------------
1970ΑΓΓ2ΛΟΥΤΟΝ-ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ-----------------
1971ΑΓΓ2ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ-ΚΟΒΕΝΤΡΙ-----------------
1972ΑΓΓ2ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ-ΣΤΙΒΕΝΕΪΤΖ-----------------
1973ΑΓΓ2ΠΟΡΤ ΒΕΪΛ-ΝΙΟΥΠΟΡΤ ΚΑΟΥΝΤΙ-----------------
1974ΑΓΓ2ΓΟΥΙΚΟΜ-ΜΟΡΚΑΜ-----------------
1975ΑΓΓ2ΓΕΟΒΙΛ-ΚΑΡΛΑΪΛ-----------------
1985ΑΓΓΠΜΠΟΡΝΜΟΥΘ-ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ-----------------
1986ΑΓΓΠΜΠΡΑΪΤΟΝ-ΣΟΥΟΝΣΙ-----------------
1987ΑΓΓΠΜΠΕΡΝΛΙ-ΣΑΟΥΘΑΜΠΤΟΝ-----------------
1988ΑΓΓΠΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ-----------------
1989ΑΓΓΠΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ-ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ-----------------
1991ΠΟΡ2ΟΛΙΒΕΪΡΕΝΣΕ-ΜΠΡΑΓΚΑ Β-----------------
1992ΣΚΩ1ΕΪΡ-ΕΡΝΤΡΙ ΓΙΟΥΝ.-----------------
1993ΣΚΩ1IΣΤ ΦΑΪΦ-ΑΛΜΠΙΟΝ ΡΟΒΕΡΣ-----------------
1994ΣΚΩ1ΚΟΥΙΝΣ ΠΑΡΚ-ΦΟΡΦΑΡ-----------------
1995ΣΚΩ1ΡΕΪΘ ΡΟΒΕΡΣ-ΑΡΜΠΡΟΟΥΘ-----------------
1996ΣΚΩ1ΣΤΡΑΝΡΑΕΡ-ΑΛΟΑ-----------------
1997ΣΚΩ2ΑΝΝΑΝ ΑΘΛΕΤΙΚ-ΣΤΕΝΧΑΟΥΣΜΙΟΥΡ-----------------
1998ΣΚΩ2ΜΠΕΡΓΟΥΙΚ-ΜΟΝΤΡΟΟΥΖ-----------------
1999ΣΚΩ2ΚΑΟΥΝΤΕΝΜΠΙΘ-ΠΙΤΕΡΧΕΝΤ-----------------
2000ΣΚΩ2ΕΔΙΒΟΥΡΓΟ-ΕΛΓΚΙΝ-----------------
2001ΣΚΩ2ΣΤΕΡΛΙΝΓΚ ΑΛΜΠΙΟΝ-ΚΛΑΪΝΤ-----------------
2002ΣΚΩΤΦΟΛΚΕΡΚ-ΝΤΑΜΠΑΡΤΟΝ-----------------
2003ΣΚΩΤΙΝΒΕΡΝΕΣ-ΜΟΡΤΟΝ-----------------
2004ΣΚΩΤΚΟΥΙΝ ΟΦ ΣΑΟΥΘ-ΝΤΑΝΦΕΡΜΛΙΝ-----------------
2005ΣΚΩΤΣΕΝΤ ΜΙΡΕΝ-ΜΠΡΕΧΙΝ-----------------
2006ΣΚΩΠΝΤΑΝΤΙ-ΜΑΔΕΡΓΟΥΕΛ-----------------
2007ΣΚΩΠΣΕΝΤ ΤΖΟΝΣΤΟΝ-ΡΟΣ ΚΑΟΥΝΤΙ-----------------
2008ΣΚΩΠΡΕΪΝΤΖΕΡΣ-ΧΑΡΤΣ-----------------
2009ΣΚΩΠΧΑΜΙΛΤΟΝ-ΠΑΡΤΙΚ ΘΙΣΤΛ-----------------
2010ΙΣΠ2ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ Β-ΤΑΡΑΓΟΝΑ-----------------
2011ΕΛΛ1ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-----------------
2012ΙΣΠ1ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-ΑΛΑΒΕΣ-----------------
2013ΒΟΥ1ΣΕΠΤΕΜΒΡΙ ΣΟΦΙΑ-ΛΕΦΣΚΙ ΣΟΦΙΑΣ-----------------
2014ΤΣΧ1ΣΛΟΒΑΤΣΚΟ-ΣΠΑΡΤΑ ΠΡΑΓΑΣ-----------------
2015ΚΡΟ1ΧΑΪΝΤΟΥΚ-ΣΛΑΒΕΝ ΜΠΕΛΟΥΠΟ-----------------
2018ΓΑΛ1ΤΟΥΛΟΥΖ-ΜΟΝΑΚΟ-----------------
2020ΠΟΡΤΜΠΕΛΕΝΕΝΣΕΣ-ΦΕΪΡΕΝΣΕ-----------------
2024ΤΟΥ1ΑΛΑΝΙΑΣΠΟΡ-ΤΡΑΜΠΖΟΝΣΠΟΡ-----------------
2028ΒΕΛ1ΜΑΛΙΝ-ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ-----------------
2029ΙΤΑ1ΜΠΟΛΟΝΙΑ-ΤΖΕΝΟΑ-----------------
2030ΠΟΛ1ΠΟΓΚΟΝ ΣΤΣΖΕΤΣΙΝ-ΒΙΣΛΑ ΠΛΟΚ-----------------
2031ΙΣΠ2ΒΑΓΙΕΚΑΝΟ-ΟΥΕΣΚΑ-----------------
2032ΙΣΠ2ΑΛΜΕΡΙΑ-ΚΟΥΛΤΟΥΡΑΛ ΛΕΟΝΕΣΑ-----------------
2033ΑΥΣ1ΑΛΤΑΧ-ΜΑΤΕΡΣΜΠΟΥΡΓΚ-----------------
2034ΑΥΣ1ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ-ΛΙΝΤΣΕΡ-----------------
2035ΑΥΣ1ΒΑΚ ΠΕΛΕΤΣ-ΣΕΝΤ ΠΟΛΤΕΝ-----------------
2036ΤΣΧ1ΤΕΠΛΙΤΣΕ-ΜΠΑΝΙΚ ΟΣΤΡΑΒΑ-----------------
2038ΑΓΓΠΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ-ΕΒΕΡΤΟΝ-----------------
2039ΓΕΡ1ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ-ΑΜΒΟΥΡΓΟ-----------------
2040ΕΛΛ1ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ-----------------
2041ΟΛΛ1ΑΛΚΜΑΑΡ-ΣΠΑΡΤΑ ΡΟΤΕΡΝΤΑΜ-----------------
2042ΙΣΠ1ΛΕΓΚΑΝΕΣ-ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ-----------------
2043ΡΟΥ1ΚΣΜ ΣΤΟΥΝ. ΙΑΣΙ-ΒΙΤ. ΚΟΝΣΤΑΝΤΑ-----------------
2044ΡΟΥ1ΑΣΤΡΑ ΓΚΙΟΥΡΓΚΙΟΥ-ΝΤΙΝΑΜΟ ΒΟΥΚΟΥΡ.-----------------
2045ΡΟΥ1ΜΠΟΤΟΣΑΝΙ-ΓΚΑΖ ΜΕΤΑΝ ΜΕΝΤΙΑΣ-----------------
2047ΕΛΒ1ΛΩΖΑΝΝΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ-----------------
2048ΕΛΒ1ΓΙΟΥΝΓΚ ΜΠΟΪΣ-ΣΙΟΝ-----------------
2051ΠΟΡΤΜΑΡΙΤΙΜΟ-ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ-----------------
2055ΟΛΛ1ΧΕΡΑΚΛΕΣ-ΤΣΒΟΛΕ-----------------
2056ΟΛΛ1ΧΕΡΕΝΦΕΝ-ΕΞΕΛΣΙΟΡ-----------------
2057ΒΕΛ1ΕΟΥΠΕΝ-ΛΟΚΕΡΕΝ-----------------
2058ΒΕΛ1ΟΣΤΑΝΔΗ-ΣΑΙΝΤ ΤΡΟΥΙΝΤΕΝ-----------------
2059ΓΑΛ1ΝΤΙΖΟΝ-ΚΑΕΝ-----------------
2060ΓΑΛ1ΓΚΙΝΓΚΑΜΠ-ΜΕΤΣ-----------------
2061ΓΑΛ1ΝΑΝΤ-ΑΜΙΑΝ-----------------
2062ΓΑΛ1ΡΕΝ-ΤΡΟΥΑ-----------------
2063ΓΑΛ1ΛΙΛ-ΑΝΖΕ-----------------
2064ΙΣΠ2ΚΑΝΤΙΘ-ΧΟΓΙΑ ΛΟΡΚΑ-----------------
2065ΒΕΛ1ΒΑΑΣΛΑΝΤ ΜΠΕΒΕΡΕΝ-ΓΑΝΔΗ-----------------
2066ΙΡΛΠΛΙΜΕΡΙΚ-ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ ΔΟΥΒΛΙΝΟΥ-----------------
2067ΠΟΛ1ΚΡΑΚΟΒΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ-ΛΕΓΚΙΑ ΒΑΡΣΟΒΙΑΣ-----------------
2068ΟΛΛ1ΦΕΝΛΟ-ΦΙΤΕΣΕ-----------------
2069ΙΤΑ1ΙΝΤΕΡ-ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ-----------------
2070ΙΣΠ1ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ-ΧΙΡΟΝΑ-----------------
2073ΠΟΡΤΠΑΚΟΣ ΦΕΡΕΪΡΑ-ΜΠΕΝΦΙΚΑ-----------------
2075ΜΕΞΚΕΡΕΤΑΡΟ-ΤΟΛΟΥΚΑ-----------------
2076ΜΕΞΛΟΜΠΟΣ-ΒΕΡΑΚΡΟΥΖ-----------------
2078ΜΕΞΤΙΓΚΡΕΣ-ΜΟΝΑΡΚΑΣ-----------------
2079ΜΕΞΠΑΤΣΟΥΚΑ-ΛΕΟΝ-----------------
2080ΜΕΞΚΛΑΜΠ ΑΜΕΡΙΚΑ-ΤΙΧΟΥΑΝΑ-----------------
2081ΙΑΠ1ΣΙΜΙΖΟΥ-ΚΑΣΙΜΑ-----------------
2082ΙΑΠ1ΣΕΝΤΑΪ-ΚΑΣΙΒΑ-----------------
2083ΙΑΠ2ΦΟΥΚΟΥΟΚΑ-ΓΚΙΦΟΥ-----------------
2084ΙΑΠ2ΕΧΙΜΕ-ΤΣΒΑΪΓΚΕΝ ΚΑΝΑΖΑΒΑ-----------------
2085ΙΑΠ2ΚΑΜΑΤΑΡΕ ΣΑΝΟΥΚΙ-NΙΪΓΚΑΤΑ-----------------
2086ΙΑΠ2ΜΙΤΟ-ΜΟΝΤΕΝΤΙΟ ΓΙΑΜ.-----------------
2087ΙΑΠ2ΤΟΤΣΙΓΚΙ-ΤΡΙΝΙΤΑ ΟΪΤΑ-----------------
2088ΙΑΠ2ΤΟΚΟΥΣΙΜΑ-ΟΚΑΪΑΜΑ-----------------
2089ΙΑΠ2ΤΟΚΥΟ BΕΡΝΤΙ-ΣΙΜΠΑ ΖΕΦ Γ.-----------------
2090ΙΑΠ2ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ-ΜΑΤΣΟΥΜΟΤΟ ΓΙΑΜΑΓΚΑ-----------------
2091ΙΑΠ2ΚΥΟΤΟ ΣΑΝΓΚΑ-ΜΑΣΙΝΤΑ ΖΕΛΒΙΑ-----------------
2092ΙΑΠ1ΓΙΟΥΜΠΙΛΟ ΙΒΑΤΑ-ΚΑΒΑΣΑΚΙ-----------------
2093ΙΑΠ2ΡΕΝΟΦΑ ΓΙΑΜΑΓΚΟΥΣΧΙ-ΡΟΑΣΟ ΚΟΥΜΑΜΟΤΟ-----------------
2094ΙΑΠ1ΤΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ-ΓΙΟΚΟΧΑΜΑ ΜΑΡΙΝΟΣ-----------------
2095ΙΑΠ2ΟΜΙΓΙΑ-ΒΕΝΤΦΟΡΕΤ ΚΟΦΟΥ-----------------
2096ΑΥΣΛΣΙΔΝΕΪ-ΣΙΔΝΕΪ ΓΟΥΟΝΤΕΡΕΡΣ-----------------
2097ΤΟΥ1ΜΑΛΑΤΙΑ ΣΠΟΡ-ΚΑΡΝΤΕΜΙΡ ΚΑΡΑΜΠΟΚ-----------------
2098ΤΟΥ1ΟΣΜΑΝΛΙΣΠΟΡ-ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ-----------------
2099ΔΑΝ1ΧΟΜΠΡΟ-ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ-----------------
2100ΙΣΠ1ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ-ΧΕΤΑΦΕ-----------------
2101ΙΣΠ2ΚΟΡΔΟΒΑ-ΒΑΓΙΑΔΟΛΙΔ-----------------
2102ΟΛΛ1ΑΓΙΑΞ-ΝΤΕΝ ΧΑΑΓΚ-----------------
2103ΙΤΑ1ΚΡΟΤΟΝΕ-ΣΠΑΛ 2013-----------------
2105ΑΓΓΠΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ-ΤΟΤΕΝΑΜ-----------------
2109ΓΕΡ2ΣΑΙΝΤ ΠΑΟΥΛΙ-ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ-----------------
2110ΓΕΡ2ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ-ΧΑΪΝΤΕΝΧΑΪΜ-----------------
2111ΓΕΡ2ΜΠΟΧΟΥΜ-ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ-----------------
2112ΒΟΥ1ΠΙΡΙΝ-ΒΙΤΟΣΑ-----------------
2114ΔΑΝ1ΑΑΛΜΠΟΡΓΚ-ΝΟΡΝΤΖΕΛΑΝΤ-----------------
2115ΓΕΡ3ΙΕΝΑ-ΕΡΦΟΥΡΤ-----------------
2116ΓΕΡ3ΚΑΡΛΣΡΟΥΗ-ΤΣΕΜΝΙΤΣΕΡ-----------------
2117ΕΛΛ1ΞΑΝΘΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-----------------
2120ΤΟΥ1ΓΚΕΖΤΕΠΣΠΟΡ-ΣΙΒΑΣΠΟΡ-----------------
2121ΒΕΛ1ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ-ΜΟΥΣΚΡΟΝ-----------------
2122ΟΛΛ1ΦΕΓΕΝΟΡΝΤ-ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ-----------------
2123ΟΛΛ1ΒΙΛΕΜ-ΡΟΝΤΑ-----------------
2126ΣΚΩΠΑΜΠΕΡΝΤΙΝ-ΣΕΛΤΙΚ-----------------
2128ΚΡΟ1ΤΣΙΜΠΑΛΙΑ-ΡΟΥΝΤΕΣ-----------------
2130ΤΣΧ1ΚΑΡΒΙΝΑ-ΦΑΣΤΑΒ ΖΛΙΝ-----------------
2131ΓΑΛ1ΜΠΟΡΝΤΟ-ΝΙΣ-----------------
2132ΙΤΑ1ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ-ΚΙΕΒΟ-----------------
2133ΙΤΑ1ΒΕΡΟΝΑ-ΤΟΡΙΝΟ-----------------
2134ΙΤΑ1ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ-ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ-----------------
2135ΙΤΑ1ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ-ΛΑΤΣΙΟ-----------------
2136ΠΟΡ2ΣΑΝΤΑ ΚΛΑΡΑ-ΖΙΛ ΒΙΘΕΝΤΕ-----------------
2137ΑΓΓΠΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.-ΤΣΕΛΣΙ-----------------
2138ΓΕΡ1ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ-ΣΑΛΚΕ-----------------
2140ΠΟΛ1ΠΙΑΣΤ ΓΚΛΙΒΙΤΣΕ-ΒΙΣΛΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ-----------------
2141ΠΟΛ1ΣΛΑΣΚ ΒΡΟΤΣΛΑΒ-ΓΚΟΡΝΙΚ ΖΑΜΠΡΙΖΕ-----------------
2142ΒΕΛ2ΣΕΡΚΛ ΜΠΡΙΖ-ΒΕΣΤΕΡΛΟ-----------------
2143ΒΕΛ2ΤΟΥΜΠΙΖΕ-ΟΥΝΙΟΝ ΣΕΝΤ-ΓΚΙΛΛΟΪΣ-----------------
2144ΒΕΛ2KFCO ΓΟΥΙΡΓΙΚ-ΛΙΡΣ-----------------
2145ΒΕΛ2ΡΟΖΕΛΑΡ-ΛΕΟΥΒΕΝ-----------------
2147ΔΑΝ1ΜΠΡΟΝΤΜΠΙ-ΧΕΛΣΙΝΓΚΟΡ-----------------
2149ΠΟΡ2ΑΡΟΥΚΑ-ΒΑΡΖΙΜ-----------------
2150ΠΟΡ2ΛΕΪΣΟΕΣ-ΟΥΝ. ΜΑΔΕΪΡΑ-----------------
2151ΠΟΡ2ΝΑΣΙΟΝΑΛ ΜΑΔΕΪΡΑ-ΠΟΡΤΟ Β-----------------
2152ΠΟΡ2ΠΕΝΑΦΙΕΛ-ΡΕΑΛ ΣΠΟΡΤΕ-----------------
2153ΠΟΡ2ΜΠΕΝΦΙΚΑ Β-ΚΟΒΑ ΠΙΕNTΑΝΤΕ-----------------
2154ΠΟΡ2ΣΠ. ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ Β΄-ΑΚΑΔΕΜΙΚΑ-----------------
2155ΠΟΡ2ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ Β-ΒΙΣΕΟΥ-----------------
2156ΙΣΠ2ΣΑΡΑΓΟΣΑ-ΟΒΙΕΔΟ-----------------
2157ΕΛΒ1ΛΟΥΚΕΡΝΗ-ΤΟΥΝ-----------------
2158ΕΛΒ1ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ-ΛΟΥΓΚΑΝΟ-----------------
2159ΕΛΒ1ΓΚΡΑΣΧΟΠΕΡΣ-ΖΥΡΙΧΗ-----------------
2163ΕΛΛ1Α. Ε. ΛΑΡΙΣΑ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ-----------------
2164ΕΛΛ1ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΑΟ ΚΑΣΣΙΟΠΗ-----------------
2165ΙΣΠ1ΑΘΛΕΤΙΚ ΜΠΙΛΜΠΑΟ-ΜΑΛΑΓΑ-----------------
2166ΑΥΣ1ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ-ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ-----------------
2167ΒΟΥ1ΣΛΑΒΙΑ ΣΟΦΙΑΣ-ΛΟΚΟΜΟΤΙΒ ΠΛΟΒΝΤΙΒ-----------------
2168ΟΛΛ1ΟΥΤΡΕΧΤΗ-ΤΒΕΝΤΕ-----------------
2169ΚΡΟ1ΡΙΕΚΑ-ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ-----------------
2171ΓΑΛ1ΛΥΩΝ-ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ-----------------
2172ΠΟΡΤΤΣΑΒΕΣ-ΕΣΤΟΡΙΛ-----------------
2174ΡΟΥ1ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΚΟΛΕΝΤΙΝΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ-ΚΛΟΥΖ-----------------
2175ΤΟΥ1ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ-----------------
2176ΑΓΛΚΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΣΙΤΙ-ΑΡΣΕΝΑΛ-----------------
2177ΒΕΛ1ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ-ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ-----------------
2178ΤΣΧ1ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ-ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ 1905-----------------
2179ΔΑΝ1ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ-ΟΝΤΕΝΣΕ-----------------
2180ΓΕΡ1ΛΕΙΨΙΑ-ΚΟΛΩΝΙΑ-----------------
2181ΙΤΑ1ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΑΤΑΛΑΝΤΑ-----------------
2182ΠΟΛ1ΚΟΡΟΝΑ ΚΙΕΛΤΣΕ-ΛΕΧ ΠΟΖΝΑΝ-----------------
2183ΙΣΠ2ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ-ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ-----------------
2184ΙΣΠ2ΡΕΟΥΣ-ΣΕΒΙΛΛΗ Β-----------------
2185ΙΣΠ2ΓΡΑΝΑΔΑ-ΑΛΚΟΡΚΟΝ-----------------
2187ΕΛΛ1ΠΑΟΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-----------------
2189ΙΣΠ1ΒΑΛΕΝΘΙΑ-ΣΟΣΙΕΔΑΔ-----------------
2190ΜΕΞΠΟΥΜΑΣ-ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ-----------------
2191ΠΟΡΤΜΠΟΑΒΙΣΤΑ-ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ-----------------
2192ΡΟΥ1ΦΚ ΣΤΕΑΟΥΑ-ΣΕΠΣΙ-----------------
2193ΒΕΛ1ΚΟΡΤΡΑΪΚ-ΖΟΥΛΤΕ ΒΑΡΕΓΚΕΜ-----------------
2195ΙΣΠ2ΤΕΝΕΡΙΦΗ-ΛΟΥΓΚΟ-----------------
2196ΙΤΑ1ΡΟΜΑ-ΜΙΛΑΝ-----------------
2197ΙΣΠ1ΣΕΒΙΛΛΗ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ-----------------
2200ΓΑΛ1ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ-ΜΑΡΣΕΪΓ-----------------
2201ΠΟΡΤΠΟΡΤΙΜΟΝΕΝΣΕ-ΠΟΡΤΟ-----------------
2203ΜΕΞΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ-ΚΡΟΥΖ ΑΖΟΥΛ-----------------
2206ΒΟΥ1ΜΠΟΤΕΦ ΠΛΟΒΝΤΙΒ-ΛΟΥΝΤΟΓΚΟΡΕΤΣ-----------------
2207ΡΟΥ1ΚΟΝΚΟΡΝΤΙΑ-ΒΟΛΟΥΝΤΑΡΙ-----------------
2208ΤΣΧ1ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΠΛΖΕΝ-ΖΙΧΛΑΒΑ-----------------
2209ΤΟΥ1ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ-ΓΚΕΝΤΣΛΕΡΜΠΙΡΛΙΓΚΙ-----------------
2210ΔΑΝ1ΣΟΝΤΕΡΙΣΚΕ-ΣΙΛΚΕΜΠΟΡΓΚ-----------------
2211ΟΛΛ2ΝΕΟΙ ΑΛΚΜΑΑΡ-ΓΙΟΝΓΚ ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ-----------------
2212ΟΛΛ2ΓΙΟΝΓΚ ΟΥΤΡΕΧΤΗ-ΓΙΟΝΓΚ ΑΓΙΑΞ-----------------
2213ΠΟΡΤΜΠΡΑΓΚΑ-ΤΟΝΤΕΛΑ-----------------
2215ΓΕΡ1ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ-ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ-----------------
2217ΓΑΛ2ΝΑΝΣΙ-ΛΟΡΙΑΝ-----------------
2218ΙΤΑ1ΚΑΛΙΑΡΙ-ΝΑΠΟΛΙ-----------------
2219ΙΣΠ1ΛΕΒΑΝΤΕ-ΜΠΕΤΙΣ-----------------
2223ΠΟΡΤΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝΑΣ-ΜΟΡΕΪΡΕΝΣΕ-----------------
2302ΟΝΔΡΜΑΡΑΘΟΝ-ΤΖΟΥΤΙΚΑΛΠΑ-----------------
2307ΔΦΡΟΥΜΠΙΝ ΚΑΖΑΝ-ΛΙΛΕΣΤΡΟΜ-----------------
2308ΟΝΔΡΠΛΑΤΕΝΣΕ-ΡΕΑΛ ΕΣΠΑΝΑ-----------------
2309U19ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ U19-ΟΥΓΓΑΡΙΑ U19-----------------
2310ΔΦΕΣΜΠΙΕΡΓΚ-ΒΕΝΤΣΠΙΛΣ-----------------
2311ΔΦΟΝΤ-ΓΙΕΡΒ-----------------
2312ΔΦΜΠΡΑΓΚΕ-ΑΦΚ ΕΣΚΙΛΣΤΟΥΝΑ-----------------
2313ΔΦΤΑΜΠΟΡ-ΡΑΝΤΟΜΛΖΕ-----------------
2316ΔΦΜΠΟΝΤΟ ΓΚΛΙΜΤ-ΣΑΝΤΕΦΙΟΡΝΤ-----------------
2317ΔΦΑΑΛΕΣΟΥΝΤ-ΣΤΑΡΤ-----------------
2318ΔΦΡΑΟΥΦΟΣ-ΧΑΜ ΚΑΜ-----------------
2348ΒΡΑΚΟΥΜΠΕΡΛΑΝΤΙΑ-ΚΟΡΙΤΙΜΠΑ-----------------
2349ΒΡΑΚΖΟΥΒΕΝΤΟΥΔΕ-ΑΒΑΪ-----------------
2350ΒΡΑΚΣΑΜΠΑΪΟ ΚΟΡΡΕΑ-ΠΑΡΑΝΑ-------------0-21-11-2-
2351ΒΡΑΚΒΙΛΑ ΝΟΒΑ-ΤΖΟΪΝΒΙΛ-------------0-1-2-1-
2360ΚΡΙΚΓΚΡΕΣΙΑ-ΛΙΜΟΝ-----------------
2361ΑΙΓΠΑΛ ΙΤΤΙΧΑΝΤ ΑΛ ΣΑΚΑΝΤΑΡΙ-ΕΝΠΙ ΚΛΑΜΠ-----------------
2362ΑΙΓΠΑΛ ΝΑΣΡ ΚΑΪΡΟ-ΖΑΜΑΛΕΚ-----------------
2363CLCΟΛΙΜΠΙΑ-ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-----------------
2364CLCΣΑΝΤΑ ΤΕΚΛΑ-ΣΙΑΤΛ-----------------
2365CLAΓΚΟΥΑΡΑΝΙ ΑΣΟΥΝΣΙΟΝ-ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΤΖΟΥΝΙΟΡ-----------------
2366CPSAΕΛ ΝΑΣΙΟΝΑΛ-ΣΑΝ ΧΟΣΕ ΟΡΟΥΡΟ-----------------
2367CPSAΕΒΕΡΤΟΝ ΝΤΕ ΒΙΝΑ-ΚΑΡΑΚΑΣ-----------------
2368ΛΙΠΚΑΛΕΣΑΝΤΡΙΑ-ΠΟΝΤΕΝΤΕΡΑ-----------------
2370ΚΟΚΑΤΛΕΤΙΚΟ ΦΚ-ΝΤΕΠ. ΚΟΥΚΟΥΤΑ-----------------
2371ΚΟΛ1ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΝΑΣΙΟΝΑΛ-ΑΜΕΡΙΚΑ ΝΤΕ ΚΑΛΙ----------------2-0
2372ΑΓΙΣΝΕΝΤΧΑΜ ΜΑΡΚΕΤ-ΜΠΟΥΡΓΚΕΣ-----------------
2566CHLΣΕΒΙΛΛΗ-ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.-----------------
2568CHLΣΑΧΤΑΡ ΝΤΟΝΕΤΣΚ-ΡΟΜΑ-----------------
2671ΣΑΡΑΛ ΚΑΝΤΙΣΙΓΙΑ-ΑΛ ΙΤΤΙΦΑΚ-----------------
2672ΑΓΓ1ΡΟΤΣΝΤΕΪΛ-Μ. Κ. ΝΤΟΝΣ-----5-03-2--1-41-2--2-3-0-1-
Χρήσιμες σελίδες : betcosmos stoixima Προγνωστικά Βαθμολογίες Στατιστικά Helpbet Στοιχημα kino live Live Sports Streaming WebFreeBets Stoixima